Nasze zasady

1
Kompleksowość

bo nie lubimy się rozdrabniać

2
Precyzja

bo inaczej się nie da

3
Szybka reakcja

bo dla nas czas jest najważniejszy

Informacje o firmie

Firma Jednostki Innowacyjno - Wdrożeniowe „Profile” istnieje na rynku od roku 1989. Główną działalność stanowiło tworzenie i realizacja usług innowacyjnych dla rynku biznesowego.
Od 2005 działamy w branży informatycznej kontynuując pierwotne założenia firmy dotyczące innowacji w przedsiębiorstwach.

Naszym celem jest dostarczanie Klientom usług o najwyższej jakości przyczyniających się do zwiększenia ich konkurencyjności. Oferujemy profesjonalną obsługę informatyczną w oparciu o samodzielnie realizowane projekty lub jako asysta dla już istniejących działów IT. Z nami systemy informatyczne są bezpieczne 24h/dobę.

Ofertę kierujemy głownie do firm i instytucji. Klientom już istniejącym proponujemy modernizację i konfigurację aktualnych systemów w celu usprawnienia ich funkcjonowania. Natomiast tym nowopowstałym dajemy już na starcie dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań ułatwiających pracę oraz oszczędzających czas i pieniądze, przez co Klienci mogą skupić się na najważniejszych obszarach swojej działalności.

Zależy nam na budowaniu długoterminowych i satysfakcjonujących relacji z naszymi partnerami biznesowymi.

przejrzysta firma
microsoft partner
soldina firma